Erasmus w naszej szkole!

W ramach współpracy Erasmus Plus w piątek 4 października do naszej szkoły przyjeżdżają uczniowie z Niemiec i Francji!

Uczniowie z Niemiec i Francji będą u nas gościć przez 10 dni i wspólnie z grupą projektową z klasy II LO będą pracować nad zagadnieniami dotyczącymi II wojny światowej. W tym celu zabierzemy ich do Gdańska i Warszawy, ale część czasu spędzą również w naszej szkole, więc przyjmijcie ich ciepło i trzymajcie kciuki za pomyślną realizację projektu.

absolwenci, akcje, drzwi otwarte, inicjatywy i pomysły, koła zainteresowań, nowości, projekty, Warsztaty językowe, projekty edukacyjne, Rada rodziców, rodzice, spotkania integracyjne, spotkania z ciekawymi ludźmi, spotkania z nauką, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa, turystyka, warsztaty, wycieczki, wydarzenia kulturalne