Pani Renata Bakuła dziękuje :)

R.B.

Dziękuję wszystkim, których spotkałam na szkolnej, salezjańskiej drodze.

U Pana Boga nie ma przypadków. On sam wybiera czas, miejsce i ludzi oraz pozwala działać - jak pisał ks. Dyrektor
R. Woźniak w folderze z okazji 10 - lecia SLO - " dla potrzeb miejsca i czasu". Z radością i wdzięcznością myślę o ćwierćwieczu mojej pracy w Szkołach Salezjańskich w Mińsku. Dziękuję Kapłanom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Rodzicom, Uczniom , Absolwentom i Wszystkim Dobrym Salezjańskim Duchom za życzliwość, dobre słowo, wsparcie, uśmiech. Edukacja to "gra zespołowa", w którą wkładacie tak wiele trudu i serca. Za to bardzo serdecznie dziękuję.
A w nawiązaniu do sportowych metafor , przypominam historię czapeczki Boba Beamona i jego rekordu olimpijskiego w skoku w dal z 1968 r. tzw "skoku marzeń". https://sport.tvp.pl/39531343/tajemnice-sportu-cisnienie-czapeczka-50-la....
Warto zapytać samych siebie, co jest dla mnie taką "czerwoną czapeczką" ? Dziękując, życzę całej NASZEJ wspólnocie szkolnej wykonania wspaniałego "skoku marzeń".
Ja stałam się już częścią historii , przeszłości szkoły, o której z pewnością będziecie pamiętać . Proszę Was o hojne i ofiarne zaangażowanie się w codzienność oraz otwarcie na przyszłość i podjęcie tych wyzwań, które przed NASZĄ wspólnotą stoją. Nie zapominajcie o pięknych i ważnych też dla mnie osobiście słowach ks. Bosko, że " wychowanie jest sprawą serca".
Z wdzięcznością i modlitewna pamięcią - Renata Bakuła

Szkoła licealna, Szkoła podstawowa, uroczystości