Aktualności | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

17 gru.

Świąteczne życzenia

ks. Ryszard Woźniak

Przygotowanie do Bożego Narodzenia poprzedzało posłanie przez Boga swego Anioła. Dzisiaj zwraca się do nas, abyśmy odpowiedzieli na wezwanie Boga "świętymi bądźcie, bo i Ja jestem święty" i ruszyli w podróż głoszenia życiem i słowem obecności Boga pośród nas.

Czytaj dalej
10 gru.

Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

świetlica szkolna

Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym, który będzie odbywał się w dniach 10 - 12. 12. 2018 r. Zebrane środki, zostaną przekazane na cele charytatywne.

Czytaj dalej
09 gru.

Targi wydawców "Nad Srebrną"

D.G.-P.

Liceum Salezjańskie wzięło udział w IV Mińskim Spotkaniu Wydawców Publikacji Regionalnych "Nad Srebrną" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mińsku Mazowieckim od 2013 r.

Czytaj dalej
08 gru.

Gratulacje dla szachowych mistrzów !

W niedzielę 2 grudnia Sportowej 1 w Mińsku odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów w Szachach - Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski.

Czytaj dalej
07 gru.

Koncert "Salezjanie dla Niepodległej"

Opracowała: Elżbieta Sobol

„Gdy w rodzinach, w społeczeństwie trwa tradycja, rodzima kultura i mowa- wszystko to, co czyni społeczność narodem, to taki naród nie zginie, to chroni go i pozwala samostanowić o sobie”…

Czytaj dalej
03 gru.

Laureaci III edycji Powiatowego Projektu “Czytam, bo lubię”

M.Chrobot

W piątek 30.11.18 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyło się podsumowanie konkursów oraz wręczenie nagród laureatom III Powiatowego Projektu “Czytam, bo lubię”. Oto Zwycięzcy:

Konkursu czytelniczego:

I miejsce – Maria Jaremko z kl. V a

Konkursu literackiego:

I miejsce – Olga Sobol z kl. VIII a
II miejsce – Anna Wilczyńska z kl. VIII a
III miejsce – Karolina Łucko z kl. VIII a

Konkursu plastycznego:

II miejsce – Ada Ślązak z kl. VI a
Wyróżnienie – Barbara Antosiewicz z kl. VI a

Czytaj dalej