Aktualności | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

20 mrz.

Pięknem malowane

Diana Gajc-Piątkowska

W VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Pięknem Malowane - Uroda Ziemi Mińskiej" organizowanym przez Liceum Plastyczne im. E. M. Andriollego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim wzięli udział uczniowie kl. III B salezjańskiego gimnazjum.

Czytaj dalej
20 mrz.

Warszawska Syrenka

Diana Gajc-Piątkowska

W poniedziałek 19 marca 2018 r. odbył się szkolny etap 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Czytaj dalej
20 mrz.

Powiatowy konkurs ilustratorski

D.G.-P.

W VII Powiatowym Konkursie Ilustratorskim do Dzieł Literatury Polskiej Klasycznej i Współczesnej organizowanym przez Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim wzięli uczniowie ze wszystkich trzech szczebli szkól salezjańskich.

Czytaj dalej
20 mrz.

Na skrzydłach wyobraźni

D. G.-P.

"Na skrzydłach wyobraźni" to powiatowy konkurs literacki organizowany przez Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości.

Czytaj dalej
20 mrz.

Wehikuł czasu

W powiatowym konkursie literackim "Wehikuł czasu przeniósł cię do XVI w." organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mińsku Mazowieckim doceniono opowiadania napisane przez uczennice kl. VII A Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.

Czytaj dalej
18 mrz.

Komnata księżniczki matematyki wyróżniona...

W dniu liczby π=3,14159265358979323846…Gabriela Bilska - uczennica klasy VII B SP otrzymała wyróżnienie W POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNO – ARTYSTYCZNYM POD PATRONATEM STAROSTY MIŃSKIEGO „PROJEKTANT MATEMATYCZNY POSZUKIWANY” W KATEGORII „MAKIETA”.

Czytaj dalej