Z cyklu "Spotkania z absolwentami" - 8B

uczennica z 8B

W środę 13 marca po rekolekcjach nasza klasa uczestniczyła w spotkaniu z Absolwentką SLO - Aleksandrą Tomaszewską. W wyjątkowo miłej atmosferze klubu "Czempion", przy herbatce i ciasteczkach, mieliśmy szansę porozmawiać z osobą, która ukończyła naszą szkołę i mogła przekazać nam wiele cennych rad i wskazówek - w końcu czekają nas decyzje, które nasza starsza koleżanka już podjęła.

Rozmowy nie dotyczyły jednak wyłącznie szkolnych wspomnień - głównym tematem były studia medyczne (na które zdecydowała się Aleksandra) i jej praca jako lekarza. Nie tylko zdobyliśmy informacje na temat drogi do zdobycia zawodu i ścieżki kariery, lecz także usłyszeliśmy refleksje i wspomnienia, które Ola zapisywała w swoim "Niecodzienniku".
Okazało się, że w naszej klasie jest kilka osób, które zastanawiają się nad podobnym zawodem. Rozmowa o blaskach i cieniach lekarskiego życia z pewnością była ciekawym doświadczeniem, a dla niektórych z nas - także inspiracją. Wszyscy bardzo miło spędziliśmy te chwile. Dziękujemy Absolwentce naszej Szkoły za poświęcony czas.

absolwenci, inicjatywy i pomysły, spotkania z ciekawymi ludźmi, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa, wspomnienia