Aktualności | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

16 paź.

Oskar Bieniek na czele SU

Bartosz Zawadzki

We wtorek 15 października 2019 r. uczniowie liceum wybrali przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok 2019/2020. Został nim Oskar Bieniek z kl. IB SLO.

Czytaj dalej
14 paź.

Żeglarskie pożegnanie sezonu.

Piotr Bartosiak

TYLKO DLA TWARDZIELI!
W sobotę 26 października zapraszamy na ostatnią w tym roku możliwość wspólnego spędzenia czasu pod żaglami na zalewie zegrzyńskim (jeżeli aura pozwoli).

Czytaj dalej
14 paź.

Debata w SLO

D. G.-P.

W środę 9 października 2019 r. miała miejsce debata samorządowa SLO, w której wzięli udział kandydaci na stanowisko przewodniczącego SU liceum.

Czytaj dalej
14 paź.

Powiatowy Przegląd Patriotyczny

D.G.-P.

W tegorocznym Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym organizowanym przez GCK w Mrozach w dniach 15-16 października 2019 r. salezjańskie liceum będą reprezentować następujący uczniowie:

Czytaj dalej
11 paź.

Pani Renata Bakuła uhonorowana

W piątek 11 października z okazji Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej pani wicedyrektor Renata Bakuła odebrała dyplom uznania i list gratulacyjny.
Dołączamy się do gratulacji i najlepszych życzeń.

Czytaj dalej
10 paź.

Powiatowy Dzień Papieski 2019

Z prawdziwą radością zapraszamy do wspólnego świętowania XII Powiatowego Dnia Papieskiego.Jak co roku trzy „papieskie szkoły” – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim oraz Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim proponują działania, by jednoczyć społeczność lokalną wokół postaci wielkiego Polaka – św. Jana Pawła II.

Czytaj dalej
30 wrz.

Super Czytelnik Roku 2019/2020

M.Chrobot

W Jubileuszowym Roku Szkolnym 2019/2020, biblioteka szkolna zaprasza uczniów kl. II -VIII szkoły podstawowej do udziału w całorocznym X Konkursie Bibliotecznym „Super Czytelnik Roku”, polegającym na zdrowej rywalizacji w czytaniu książek.

Czytaj dalej
29 wrz.

Paryż za elektrośmieci...

W ubiegłym roku braliśmy udział w projekcie i konkursie "Zbieraj z Klasą". Jedną z wielu nagród, które zgarnęliśmy, był pobyt w Paryżu i Disneylandzie. Właśnie wróciliśmy z wycieczki. Chcecie wiedzieć, jak było? Przeczytajcie relację Weroniki Jabłońskiej.

Czytaj dalej