Zaszczytny tytuł dla naszego liceum !

R.B.

Informujemy, iż VI Ranking Olimpijski (podobnie jak i wcześniejsze jego edycje) znajduje się na naszej stronie www.coptiosh.eu.
Link do VI Rankingu 2017 roku: http://coptiosh.eu/VI-Ranking-2017-za-rok-szkolny-2015-16_589.html

Gratulujemy statusu Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku!

W dniu 03.04.2017 r. na Zamku Golubskim, podczas III Kongresu COPTIOSH, nastąpiło podsumowanie VI Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego COPTIOSH 2017 roku.

Serdecznie gratulujemy Dyrekcji Szkoły i nauczycielom historii i wos w Państwa Szkole sukcesów olimpijskich w olimpiadach społeczno - prawnych, co zaowocowało, iż w VI Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim COPTIOSH Państwa Szkoła znalazła się w grupie placówek, które zajęły miejsca LI-C i tym samym uzyskała status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku.

Tym samym szkoły, które zajęły miejsca od LI do C, uzyskując status Szkoły Brązowej, mają prawo posługiwać się tym mianem i zamieszczać loga szkoły tej kategorii, jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, historyczna i/lub z dziedziny praw człowieka, stoi na wysokim poziomie.
Gratulujemy uczniom startującym w konkursach i olimpiadach z historii i wos-u. Gratulujemy nauczycielom- opiekunom merytorycznym : p. Karolinie Kaczyńskiej, p. Beacie Wąsowskiej i p. Zdzisławowi Roguskiemu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i dodatkowej pracy możemy cieszyć się tym prestiżowym wyróżnieniem.

Status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku uzyskało także Liceum im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku. Gratulujemy także naszym sąsiadom z Pięknej :)

konkursy/olimpiady, nowości, osiągnięcia, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa