29
MAJ

II Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa i sukces naszej uczennicy

Żaneta Karwowska, Ewa Dmowska
Podczas wydarzenia ogłoszono wyniki konkursu zorganizowanego z okazji święta bezpieczeństwa. Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica Laura Gałązka zdobyła III miejsce w kategorii klas 1–3. Serdecznie gratulujemy Laurze tego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć! Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach pierwszej pomocy, wejścia do zadymionego namiotu szkoleniowego oraz uczestniczenia w ćwiczeniach polegających na próbie uwolnienia osób poszkodowanych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również trafianie do celu strumieniem wody z węża strażackiego. Na dzieci czekały także dmuchańce, wata cukrowa i popcorn. Uczniowie mogli ponadto podziwiać wszystkie prace konkursowe przygotowane przez uczestników konkursu. Uczestnictwo w tym wydarzeniu było nie tylko doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na temat bezpieczeństwa, ale również do wspólnej zabawy i integracji. Dziękujemy organizatorom za wspaniale przygotowane wydarzenie oraz niezapomniane wrażenia.