29
WRZ

Konkurs na najciekawszą pocztówkę z wakacji rozstrzygnięty!

W. Augustyniak

Podczas porannego "Słówka" Ks. Wicedyrektor Marek Widzyk ogłosił wyniki konkursu na najciekawszą pocztówkę z pozdrowieniami z wakacji. Został on ogłoszony pod koniec ubiegłego roku szkolnego przez Ks. Dyrektora Sylwestra Pawlaka. Ponieważ nasi uczniowie odwiedzili wiele ciekawych zakątków w kraju i poza jego granicami, pozdrowienia do salezjańskiej szkoły spływały z czterech stron świata.

Laureatami konkursu zostali:

Igor Stosio z kl. 5b

Szymon Zawadka z kl. 4b

Seweryn Mróz z kl. 5b

Wyróżnienia zdobyli:

Gabriela Łobodowska z kl. 6b

Damian Piotrkowicz z kl. 6a

Antonina Gawin z kl. 4b

Wiktoria Gawin z kl. 7b

Jakub Kowalczyk z kl. 8a

Szymon Błędek z kl. 7a

Izabela Grochowska z kl. 8a

Wiktor Gańko z kl. 7a

Serdecznie gratulujemy!