Podczas porannego "Słówka" Ks. Wicedyrektor Marek Widzyk ogłosił wyniki konkursu na najciekawszą pocztówkę z pozdrowieniami z wakacji. Został on ogłoszony pod koniec ubiegłego roku szkolnego przez Ks. Dyrektora Sylwestra Pawlaka. Ponieważ nasi uczniowie odwiedzili wiele ciekawych zakątków w kraju i poza jego granicami, pozdrowienia do salezjańskiej szkoły spływały z czterech stron świata.
Laureatami konkursu zostali:
Igor Stosio z kl. 5b
Szymon Zawadka z kl. 4b
Seweryn Mróz z kl. 5b
Wyróżnienia zdobyli:
Gabriela Łobodowska z kl. 6b
Damian Piotrkowicz z kl. 6a
Antonina Gawin z kl. 4b
Wiktoria Gawin z kl. 7b
Jakub Kowalczyk z kl. 8a
Szymon Błędek z kl. 7a
Izabela Grochowska z kl. 8a
Wiktor Gańko z kl. 7a
Serdecznie gratulujemy!