Gabrysia Majszyk z klasy 8b wygrała finał makroregionalny (województwo mazowieckie, lubelskie i podlaskie) konkursu geologicznego i jedzie na finał ogólnopolski do Krakowa w ramach XXVII edycji Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Sól Ziemi".
Wysokie miejsca zajęły jeszcze inne uczennice naszej szkoły: 2 miejsce zajęła Gabrysia Miąsek , 3 miejsce Ada Miszczuk i 5 miejsce Olga Rozbicka. Została wyróżniona też praca multimedialna Laury Madej i Gabrysi Majszyk.
Opiekunem naszych reprezentantek jest p. Robert Gałązka.
Dziewczyny rozwaliły system :).