Krzyś wywalczył w tym roku tytuł laureata II miejsca, a Daria powtórzyła sukces z ubiegłego roku i zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik.
Jest to ogromny sukces, zważywszy na bardzo dużą liczbę zawodników, którzy w tym konkursie biorą udział - w ubiegłym roku szkolnym było to ponad 18 tysięcy (!) uczniów, a w tym prawdopodobnie jeszcze więcej. Charakter konkursu stawia go w roli pomostu między matematyką, a olimpiadą informatyczną, zatem rosną nam kolejne pokolenia pasjonatów algorytmiki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!