W maju w świetlicy szkolnej
Powoli zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego 2025/26. W maju uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej brali udział w różnych aktywnościach. Klasy drugie wykonały ciekawe eksperymenty, prace plastyczne, laurki z okazji Dnia Mamy. Doskonalili umiejętności rachunkowe wykorzystując do tego przygotowane karty pracy oraz zabawy matematyczne. Niektóre z tych aktywności udało się utrwalić w postaci zdjęć, co prezentujemy w szkolnej galerii.
Galerie
Kuba - nasz Multilaureat!
11.06.2026
Salezjański Konkurs Poetycki 2026
10.06.2026
II Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa
29.05.2026