Wycieczka krajoznawczo-integracyjna klasy III SLO
W dniach 19-22 maja 2026 r. uczniowie klasy III SLO uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-integracyjnej po Dolnym Śląsku i Sudetach. Opiekę nad grupą sprawowali: wychowawczyni pani Barbara Reda, ksiądz Dariusz Mikołajczyk oraz pan Robert Gałązka.
Program wyjazdu był bardzo bogaty i pełen atrakcji. Uczniowie zwiedzili Wrocław, podziwiali słynną Panoramę Racławicką, odwiedzili Kłodzko wraz z twierdzą, a także poznawali uroki Sudetów. Niezapomnianym przeżyciem była wędrówka przez Błędne Skały oraz wyjazd do Skalnego Miasta w Czechach.
Wycieczka była doskonałą okazją nie tylko do poznania ciekawych miejsc i historii regionu, ale również do integracji klasy i wspólnego spędzenia czasu. Pogoda i humory dopisały wszystkim uczestnikom, dlatego wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.
To były cztery dni pełne wrażeń, uśmiechu i niezapomnianych chwil!
Galerie
Kuba - nasz Multilaureat!
11.06.2026
Salezjański Konkurs Poetycki 2026
10.06.2026
II Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa
29.05.2026