Gratulacje dla szachowych mistrzów !

W niedzielę 2 grudnia Sportowej 1 w Mińsku odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów w Szachach - Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski.

Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski.

We wszystkich kategoriach na podium znaleźli się nasi uczniowie.

1. szkoły podstawowe kl.I-IV:  w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Amelia Dróżdż, II Daila Laskowska, III Anna Szabat a w kategorii chłopców II miejsce przypadło Mateuszowi Kijkowi

2. szkoły podstawowe kl.V-VIII:  w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Weronika Lisowska a III Klaudia Wańko a w kategorii chłopców I miejsce przypadło Michałowi Kubickiemu, II Filipowi Sankowskiemu a III Szymonowi Surackiemu

3. szkoły ponadpodstawowe:  w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Amelia Rozwadowska , w kategorii chłopców I miejsce przypadło Piotrowi Okole, II Mateuszowi Wróblewskiemu a III Maksymilianowi Mataskowi.

Uroczystym elementem finału  było wręczenie uczestnikom zmagań sportowych pucharów, dyplomów, medali i nagród rzeczowych oraz gadżetów promujących miasto Mińsk mazowiecki z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę  niepodległości ufundowanych przez Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina jakubowskiego i MOSiR w Mińsku Mazowieckim.

konkursy/olimpiady, osiągnięcia, sport, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa