Kochani Czytelnicy!

Chciałabym bardzo serdecznie podziękowań za ten rok. Choć był on inny niż wszystkie - w końcu praktycznie cały drugi semestr spędziliśmy pracując zdalnie, to uważam, że naprawdę udało nam się zrobić bardzo, bardzo dużo jako redakcji. Chciałabym jako naczelna podziękować całemu zespołowi redakcyjnemu, opiekunom oraz uczniom, którzy, choć nie są w "Ale Bosco!", to na swój sposób włączali się w pracę gazetki.

W tym roku udało nam się zrobić duży postęp i wiem jedno, że bez moich współpracowników, osób, które zaangażowały się w życie gazetki, to by się nie udało. Jestem bardzo wdzięczna Wam, drodzy czytelnicy za to, że byliście z nami zarówno w tym lepszym czasie, jak i tym gorszym oraz za miłe słowa, które od Was słyszałam.
Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Was do przeczytania gazetki, po raz ostatni w tym roku szkolnym 2019/2020.
Dziękuję i życzę miłych wakacji, podczas których odpoczniecie!
Redaktor Naczelna

akcje, gazetka, inicjatywy i pomysły, koła zainteresowań, nowości, osiągnięcia, projekty, Rada rodziców, rodzice, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa, wspomnienia, wydarzenia kulturalne