uroczystości | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

uroczystości

22 maj

Salezjański piknik rycerski

W. Augustyniak

Święto Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych to doskonała okazja, aby podziękować Maryi – Matce wszystkich chrześcijan za wstawiennictwo, opiekę, wypraszanie łask u swego Syna. To także czas wdzięczności naszym Mamom, które otaczają swoje dzieci bezgraniczną, macierzyńską miłością.

Czytaj dalej
05 maj

Wyniki Powiatowego Salezjańskiego Konkursu Poetyckiego

Diana Gajc-Piątkowska

Na Powiatowy Salezjański Konkurs Poetycki organizowany przez Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim wpłynęło 54 zgłoszenia. Utwory liryczne laureatów konkursu zostały opublikowane w tomiku poetyckim zatytułowanym „Ukryte w słowie”. Wydanie zostało sfinansowane ze środków Rady Rodziców Szkół Salezjańskich. W komisji konkursowej znalazły się cenione w środowisku lokalnym i odznaczające się bogatym doświadczeniem polonistki: Renata Bakuła oraz Wanda Izabella Rombel. W gronie jurorów zasiadła także autorka familijnej książki o historii naszego regionu zatytułowanej „Spotkanie z Mińskiem Mazowieckim” – Anna Sumińska.

Czytaj dalej
16 lt.

Imieniny Księdza Dyrektora

Małgorzata Szczęsna

Imieniny Księdza Dyrektora to jedna z bardzo ważnych chwil dla szkolnej wspólnoty salezjańskiej w Mińsku Mazowieckim, a zarazem niepowtarzalna okazja do wyrażenia mu wdzięczności za niezwykle odpowiedzialną pracę. W tym roku uroczystość ta przypadła na dzień 15 lutego.

Czytaj dalej
15 lt.

Życzenia imieninowe dla Księdza Dyrektora

Czcigodny Księże Dyrektorze!

W imieniu dzieci i młodzieży Salezjańskich Szkół oraz ich rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi pragniemy złożyć Księdzu najserdeczniejsze życzenia imieninowe.

Czytaj dalej