Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022

“Tylko człowiek, który pracuje, może cieszyć się wypoczynkiem”

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie salezjańskich szkół rozpoczęli mszą św., aby podziękować Bogu za otrzymane łaski. Podczas oficjalnej części uroczystości konferansjerzy zwrócili uwagę na fakt, że wszyscy uczniowie są w doskonałych nastrojach, ponieważ po okresie wytężonej pracy mogą cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem.

Ksiądz Dyrektor - Ryszard Woźniak wyraził swoje zadowolenie z powodu wysokich wyników w nauce, jakie uzyskali nasi uczniowie. Lista nagrodzonych była naprawdę bardzo imponująca, co świadczy o tym, że salezjańska młodzież dobrze wykorzystała dziesięć minionych miesięcy.

Wychowawcy klas serdecznie pogratulowali sukcesów w nauce swoim podopiecznym oraz z radością i dumą wręczyli świadectwa z biało -czerwonym paskiem a także nagrody uczniom z najwyższymi wynikami w nauce. Ósmoklasiści otrzymali nie tylko cenzurki i zasłużone nagrody, ale również bukiet serdecznych życzeń od młodszych kolegów oraz pamiątkowe kubeczki.
Pani Wicedyrektor - Danuta Graboś złożyła gorące podziękowania uczniom klas ósmych i ich rodzicom za zaangażowanie w organizację występów naszego szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca "Ludowiaki".

Na zakończenie uroczystości wystąpili młodzi artyści z zespołu wokalno - muzycznego “Kreska”. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

absolwenci, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa, uroczystości