ZIMA 2021 W OBIEKTYWIE

Autor galerii: Uczniowie z kl. V a, VI a i b LUTY 2021

W tym roku mogliśmy w końcu nacieszyć się urokami zimy, której z pewnością młodsze roczniki nie pamiętają - jako białej, śnieżnej i mroźnej pory roku. Z ciężkimi od śniegu gałęziami drzew i zaspami prawie po kolana… czyli takiej, o jakiej marzymy, by móc w końcu pozjeżdżać na sankach. Odkurzyliśmy więc sprzęt zimowy i wzięliśmy do ręki telefony i aparaty, by utrwalić niepowtarzalne piękno zimowej aury. A że nie za bardzo mogliśmy wychodzić z domu, przyglądaliśmy się jej z własnych okien…
W lutym, uczniowie klasy 5a i klas szóstych, w ramach zajęć plastycznych, wykonali zdjęcia na mini konkurs „Zimowa fotografia z mojego okna”. Z każdej klasy, komisja w składzie: p. Katarzyna Aleksiejuk, p. Małgorzata Chrobot, p. Zofia Zadrożna, wybrała po osiem najciekawszych (dodatkowo jedno z Va , nagroda specjalna dla Natalii Sobol) . Nagrodzeni uczniowie otrzymali upominki zakupione z funduszu pozyskanego w ramach akcji „ Zbieramy elektrośmieci”.
Serdeczne podziękowania dla Pani Teresy Baranowskiej za zakupienie nagród i dla Pana Sławomira Szabata za piękne wydrukowanie zdjęć.
Wprawdzie wiosna już za kilka dni, ale zanim nadejdzie, możemy pooglądać zimowe widoki, które prezentujemy na szkolnej wystawie.
Zofia Zadrożna