Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji:

akcje, nowości, rodzice, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa

Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji:
Kreator zdjęć do mLegitymacji powstał, aby ułatwić wykonanie zdjęcia do mLegitymacji. Korzystanie z kreatora jest bezpłatne i umożliwia łatwe oraz szybkie wykonanie zdjęcia do mLegitymacji przy pomocy własnego telefonu (smartphonu) bez potrzeby udawania się do fotografa i wydawania pieniędzy.

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

Dzięki naszemu Kreatorowi zdjęcie do mLegitymacji można zrobić np. w domu lub nawet w szkole i następnie wysłać je mailem do sekratariatu. To bardzo proste! Wykonane zdjęcie zastosowaniu się do poniższej instrukcji będzie spełniać wszystkie wymogi.

Bezpłatne Zdjęcie do mLegitymacji
Zdjęcie do mLegitymacji to zdjęcie cyfrowe (elektroniczne), które powinno spełniać takie same wymogi jak zdjęcie do dowodu osobistego. Oznacza to przede wszystkim, że wykonując zdjęcie do mLegitymacji należy w szczególności pamiętać o tym, żeby:

patrzeć na wprost siebie w obiektyw aparatu
nie przechylać boki, ani góra-dół (tzw. półprofil jest niedopuszczalny)
mieć zamknięte usta
mieć równomiernie oświetloną twarz
Dodatkowe wymogi: pamiętaj, żeby w czasię wykonywania zdjęcia zdjąć nakrycie głowy (czapkę z daszkiem, kapelusik, czapkę) oraz okulary

Resztą wymagań takich jak jednolite białe tło, wielkość twarzy, format pliku oraz jego waga zajmie się nasz Kreator i automatycznie przygotuje gotowe do użycia zdjęcie:-) Zdjęcie do mLegitymacji nie jest zdjęciem do dowodu osobistego.

Jak zrobić zdjęcie do mLegitymacji przy pomocy Kreatora?
1. Używając telefonu:

wejdź w wyszukiwarce internetowej (np. Google Chrome, FireFox) na telefonie na stronę passport-photo.online/pl
wciśnij żóły przycisk zrób zdjęcie
wykonaj zdjęcie telefonem i pozuj zgodnie z instrukcją powyżej
wciśnij przycisk pobierz
zapisz zdjęcie na telefonie
Teraz możesz zrobione zdjęcie przesłać do sekratariatu szkoły, w celu wydania mLegitymacji! Całość zajmie nie więcej niż minutę!