II A LO | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

II A LO

Zastępstwa

Plan lekcji (II A LO)

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.55 - 8.40
Chemia
mgr Teresa Baranowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Język angielski
mgr Barbara Reda
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Fizyka (p)
mgr Małgorzata Matzanke
2.
8.55 - 9.40
Historia (r)
mgr Tomasz Adamczak
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
Geografia
mgr Robert Gałązka
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Język angielski
mgr Barbara Reda
3.
9.50 - 10.35
Historia (p)
mgr Beata Wąsowska
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (p)
mgr Małgorzata Szczęsna
Wiedza o społeczeństwie
mgr Magdalena Jurzyk
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
4.
10.45 - 11.30
Historia (p)
mgr Beata Wąsowska
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Historia (r)
mgr Tomasz Adamczak
Język polski (p)
mgr Małgorzata Szczęsna
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język polski
mgr Wioletta Augustyniak
Biologia
mgr Jolanta Miąsek
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
5.
11.50 - 12.35
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Biologia
mgr Jolanta Miąsek
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Fizyka (p)
mgr Małgorzata Matzanke
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
6.
12.55 - 13.40
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Godzina wychowawcza
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język polski (r)
mgr Wioletta Augustyniak
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Historia (r)
mgr Tomasz Adamczak
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
7.
13.45 - 14.30
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Matematyka (r)
mgr Ewa Sekular
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Język polski (p)
mgr Małgorzata Szczęsna
Historia (r)
mgr Tomasz Adamczak
Geografia
mgr Robert Gałązka
8.
14.35 - 15.20
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Chemia
mgr Teresa Baranowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Język polski (p)
mgr Małgorzata Szczęsna
9.
15.25 - 16.10
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Język polski (p)
mgr Małgorzata Szczęsna