II A LO | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

II A LO

Plan lekcji (II A LO)

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.55 - 8.40
Godzina wychowawcza
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Geografia
mgr Robert Gałązka
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
2.
8.55 - 9.40
Wiedza o społeczeństwie
mgr Magdalena Jurzyk
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
3.
9.50 - 10.35
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Historia (r)
mgr Karolina Kaczyńska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Język polski
mgr Zofia Zadrożna
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Biologia (p)
mgr Katarzyna Wasil
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
4.
10.45 - 11.30
Geografia
mgr Robert Gałązka
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język polski
mgr Zofia Zadrożna
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Język polski
mgr Zofia Zadrożna
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
5.
11.50 - 12.35
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Chemia (p)
mgr Teresa Baranowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Biologia (p)
mgr Katarzyna Wasil
Język polski
mgr Zofia Zadrożna
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
6.
12.55 - 13.40
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Chemia (p)
mgr Teresa Baranowska
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Fizyka (p)
mgr Elżbieta Nowak
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
7.
13.45 - 14.30
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Fizyka (p)
mgr Elżbieta Nowak
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
8.
14.35 - 15.20
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Historia
mgr Karolina Kaczyńska
Historia
mgr Anna Sumińska
Historia (r)
mgr Karolina Kaczyńska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
9.
15.25 - 16.10
Historia
mgr Karolina Kaczyńska
Historia
mgr Anna Sumińska
Historia (r)
mgr Karolina Kaczyńska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
kółko j. angielskiego
mgr Jadwiga Wiktorowicz