II B LO | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

II B LO

Plan lekcji (II B LO)

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.55 - 8.40
Matematyka (p)
mgr Renata Trześkowska
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
Język angielski (fakultet)
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Biologia (fakultet)
mgr Jolanta Miąsek
WOS (fakultet)
mgr Magdalena Jurzyk
2.
8.55 - 9.40
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
Język angielski (fakultet)
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Matematyka
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka
mgr Renata Trześkowska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Biologia (fakultet)
mgr Jolanta Miąsek
WOS (fakultet)
mgr Magdalena Jurzyk
3.
9.50 - 10.35
Biologia (fakultet)
mgr Jolanta Miąsek
WOS (fakultet)
mgr Magdalena Jurzyk
Godzina wychowawcza
mgr Karolina Kaczyńska
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Język polski
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (fakultet)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (fakultet)
mgr Janina Kożuchowska
4.
10.45 - 11.30
Fizyka (fakultet)
mgr Teresa Królak
Historia (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska
Język polski
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język polski
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język niemiecki
mgr Marlena Rozbicka
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
5.
11.50 - 12.35
Fizyka (fakultet)
mgr Teresa Królak
Historia (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska
Język polski (fakultet)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (fakultet)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (fakultet)
mgr Janina Kożuchowska
Język polski (fakultet)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Język polski
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski
mgr Diana Gajc-Piątkowska
6.
12.55 - 13.40
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Język polski (fakultet)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (fakultet)
mgr Janina Kożuchowska
Fizyka (fakultet)
mgr Teresa Królak
Historia (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Przyroda
mgr Teresa Baranowska
Historia i społeczeństwo
mgr Anna Sumińska
7.
13.45 - 14.30
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Przyroda
mgr Teresa Baranowska
Historia i społeczeństwo
mgr Anna Sumińska
Fizyka (fakultet)
mgr Teresa Królak
Historia (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska
Język polski (fakultet)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (fakultet)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
8.
14.35 - 15.20
Biologia (fakultet)
mgr Jolanta Miąsek
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Fizyka (fakultet)
mgr Teresa Królak
Historia (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska
9.
15.25 - 16.10
Biologia (fakultet)
mgr Jolanta Miąsek
Język angielski (fakultet)
mgr Jadwiga Wiktorowicz
Kółko historyczne
mgr Karolina Kaczyńska
Chemia (fakultet)
mgr Teresa Baranowska