IV A LO | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

IV A LO

Plan lekcji (IV A LO)

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.55 - 8.40
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
2.
8.55 - 9.40
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
3.
9.50 - 10.35
Historia (p)
mgr Michał Maguza
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Historia (p)
mgr Michał Maguza
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
4.
10.45 - 11.30
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
5.
11.50 - 12.35
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Godzina wychowawcza
mgr Barbara Reda
6.
12.55 - 13.40
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
7.
13.45 - 14.30
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
8.
14.35 - 15.20
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
9.
15.25 - 16.10
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska