"Super Czytelnik Roku 2016/2017" w szkole podstawowej
M.chrobotTytuł "Super Czytelnika Roku 206/2017" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI - Łućko Karolina
kl. V - Jurek Karolina
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Kaczorowska Katarzyna
kl. II b – Jaworska Marta
kl. II a – Czajka Izabela
W maju 2017 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Kaczorowska Katarzyna
kl. II b – Jaworska Marta
kl. II a – Czajka Izabela
W kwietniu 2017 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Kaczorowska Katarzyna
kl. II b – Widelska Pola
W marcu 2017 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. V – Jurek Karolina
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Jaremko Maria
kl. II b – Jaworska Marta
kl. II a – Ekner Maria
W lutym 2017 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Jaremko Maria
kl. II b – Gwizdała Marcelina
kl. II a – Kępka Szymon
W styczniu 2017 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. V – Jurek Karolina
kl. IV – Sieradzka Małgorzata i Gabriela Niemyjska
kl. III – Jaremko Maria
kl. II b – Jaworska Marta
kl. II a – Rembowska Blanka
W grudniu 2016 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. V – Baranowski Marek
kl. IV – Sieradzka Małgorzata
kl. III – Jaremko Maria
kl. II b – Jaworska Marat i Płochocki Jan
kl. II a - Zawadzka Michalina
W listopadzie 2016 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali:
kl. VI – Łućko Karolina
kl. V – Jurek Karolina
kl. IV - Niemyjska Gabriela
kl. III - Kaczorowska Katarzyna
kl. II b – Płochocki Jan
kl. II a - Rembowska Blanka i Zawadzka Michalina
W październiku 2016 tytuł "Super Czytelnika Miesiąca" w szkole podstawowej otrzymali otrzymali:
kl. VI - Rokicki Maciej
kl. V - Pejsz Victoria
kl. IV - Niemyjska Gabriela i Rokicki Marci
kl. III - Kaczorowska Katarzyna
kl. II b - Jaworska Marta
kl. II a - Rembowska Blanka
Gratuluję!