Zastępstwa - Szkoła podstawowa | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim
Czwartek, 29 września 2022 r.
Lekcja Klasa Przedmiot w planie Nauczyciel nieobecny Przedmiot - zastępstwo Nauczyciel zastępujący Uwagi
1.
7.55 - 8.40
0 A SP Religia ks. mgr Dariusz Mikołajczyk Wychowanie przedszkolne mgr Justyna Grzegrzółka
1.
7.55 - 8.40
IV A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Historia mgr Tomasz Adamczak
1.
7.55 - 8.40
VI B SP Język angielski mgr Barbara Reda Informatyka mgr inż. Mirosław Bareja Cała klasa
1.
7.55 - 8.40
III A SP Wychowanie fiz. (taniec) mgr Ewelina Kaska-Łobodowska Edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Dmowska
2.
8.55 - 9.40
VI A SP Wychowanie fiz. (taniec) mgr Ewelina Kaska-Łobodowska Matematyka mgr Elżbieta Skiba
2.
8.55 - 9.40
IV A SP Przyroda mgr Katarzyna Wasil Muzyka mgr Michał Maguza
2.
8.55 - 9.40
V A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Język angielski mgr Monika Senktas
3.
9.50 - 10.35
VI A SP Język angielski mgr Barbara Reda Język angielski mgr Monika Senktas Cała klasa
3.
9.50 - 10.35
IV B SP Przyroda mgr Katarzyna Wasil Zajęcia z pedagogiem mgr Ewa Mostowska
4.
10.45 - 11.30
VI A SP Język angielski mgr Barbara Reda Informatyka mgr inż. Mirosław Bareja Cała klasa
4.
10.45 - 11.30
V B SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Język polski mgr Wioletta Augustyniak
4.
10.45 - 11.30
III B SP Wychowanie fiz. (taniec) mgr Ewelina Kaska-Łobodowska Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Grzelak-Łoboda
5.
11.50 - 12.35
I B SP Religia ks. mgr Dariusz Mikołajczyk Edukacja wczesnoszkolna mgr Krystyna Kowalewska
5.
11.50 - 12.35
VII A SP Biologia mgr Katarzyna Wasil Biologia mgr Małgorzata Świderczuk
8.
14.35 - 15.20
VIII B SP Wychowanie fiz. (taniec) mgr Ewelina Kaska-Łobodowska zwolnieni Cała klasa zwolniona do domu.
Piątek, 30 września 2022 r.
Lekcja Klasa Przedmiot w planie Nauczyciel nieobecny Przedmiot - zastępstwo Nauczyciel zastępujący Uwagi
1.
7.55 - 8.40
V A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Historia mgr Anna Sumińska
1.
7.55 - 8.40
III B SP Religia ks. mgr Dariusz Mikołajczyk Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Grzelak-Łoboda
2.
8.55 - 9.40
VI B SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Matematyka mgr Elżbieta Skiba
3.
9.50 - 10.35
0 B SP Religia ks. mgr Dariusz Mikołajczyk Wychowanie przedszkolne mgr Edyta Kuć
3.
9.50 - 10.35
VI A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak technika mgr Katarzyna Król
3.
9.50 - 10.35
V B SP Język niemiecki mgr Ewa Tkaczyk-Ośko Język niemiecki mgr Karolina Jackiewicz Cała klasa
5.
11.50 - 12.35
V A SP Język niemiecki mgr Ewa Tkaczyk-Ośko Język niemiecki mgr Karolina Jackiewicz