Podsumowanie wyników nauczania uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum - koniec roku szkolnego 2016/2017
Przedstawiamy najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio, Salezjańskiego Gimnazjum im. św. Jana Bosko, Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Augusta Czartoryskiego. Gratulujemy!
Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio
koniec roku szkolnego 2016/2017
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Łućko Karolina |
6 a |
5.92 |
2. |
Golcew Maja |
4 a |
5.75 |
Tkaczyk Aleksandra |
5 a |
5.75 |
|
Wilczyńska Anna |
6 a |
5.75 |
|
3. |
Abramowska Gabriela |
6 a |
5.67 |
Kowalczyk Gabriela |
5 a |
5.67 |
|
Kot Amelia |
4 a |
5.67 |
|
Ślązak Adrianna |
4 a |
5.67 |
|
Zgódka Stefan |
4 a |
5.67 |
|
4. |
Jackiewicz Oliwia |
4 a |
5.58 |
Rokicka Nina |
4 a |
5.58 |
|
5. |
Komorowski Szymon |
5 a |
5.50 |
Kuchta Mateusz |
4 a |
5.50 |
|
Niemyjska Gabriela |
4 a |
5.50 |
|
Sobol Olga |
6 a |
5.50 |
|
Ulecka Malwina |
4 a |
5.50 |
|
Wolan Wiktoria |
4 a |
5.50 |
|
6. |
Domański Błażej |
5 a |
5.42 |
Poziemski Jan |
4 a |
5.42 |
|
Sztuk Kamil |
5 a |
5.42 |
|
Turek Weronika |
5 a |
5.42 |
|
Wojciechowski Jan |
5 a |
5.42 |
|
7. |
Baranowski Marek |
5 a |
5.33 |
Bodo Hanna |
5 a |
5.33 |
|
Flis Błażej |
6 a |
5.33 |
|
Widelska Antonina |
5 a |
5.33 |
|
8. |
Krzemińska Aleksandra |
5 a |
5.25 |
Łagowska Lena |
5 a |
5.25 |
|
Miąsek Maria |
6 a |
5.25 |
|
Osytek Bartosz |
6 a |
5.25 |
|
Szcześnik Maja |
6 a |
5.25 |
|
Szewczak Tomasz |
6 a |
5.25 |
|
9. |
Antosiewicz Barbara |
4 a |
5.17 |
Bartnicki Juliusz |
5 a |
5.17 |
|
Mikiel Mikołaj |
5 a |
5.17 |
|
Murawska Alicja |
5 a |
5.17 |
|
Rutkowski Jakub |
6 a |
5.17 |
|
Sieradzka Małgorzata |
4 a |
5.17 |
|
Wiącek Wiktoria |
6 a |
5.17 |
|
10. |
Fit Barbara |
5a |
5.10 |
11. |
Górska Wiktoria |
6 a |
5.08 |
Lisowska Weronika |
6 a |
5.08 |
|
Płochocka Zofia |
4 a |
5.08 |
|
Rozbicki Kamil |
4 a |
5.08 |
|
12. |
Grzesiak Konstanty |
6 a |
5.00 |
13. |
Borowski Franciszek |
4 a |
4.92 |
Markiewicz Magda |
4 a |
4.92 |
|
Piszczek Emilian |
6 a |
4.92 |
|
14. |
Kozłowski Piotr |
6 a |
4.83 |
Mikucewicz Maja |
5 a |
4.83 |
|
Terpiński Jakub |
5 a |
4.83 |
|
Wesołowski Maksym |
4 a |
4.83 |
|
Wnuk Maciej |
5 a |
4.83 |
|
Wróblewski Aleksander |
4 a |
4.83 |
|
15. |
Małetka Izabela |
6 a |
4.82 |
16. |
Lisowski Piotr |
5 a |
4.75 |
Wtulich Zuzanna |
6 a |
4.75 |
|
17. |
Bigda Zuzanna |
6 a |
4.58 |
Foltyn Gabriel |
4 a |
4.58 |
|
Górska Alicja |
4 a |
4.58 |
|
Polkowska Natalia |
6 a |
4.58 |
|
Tkacz Maksymilian |
4 a |
4.58 |
|
18. |
Pejsz Wiktoria |
5 a |
4.50 |
Średnia klasy |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
5 a |
4.94 |
2. |
4 a |
4.89 |
3. |
6 a |
4.81 |
Uczniowie z frekwencją 100%
- Baranowski Marek (5 a)
- Domański Błażej (5 a)
- Murawska Alicja (5 a)
- Osytek Bartosz (6 a)
Frekwencja 100 % |
|
Klasa 2 a SP |
Klasa 3 a SP |
Michał Smater |
Katarzyna Kaczorowska |
Piotr Smater |
Gabriela Rot |
Gimnazjum |
|||
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Pustoła Michał |
3 a |
5.44 |
2. |
Lejman Sara |
3 a |
5.39 |
Nogańska Magdalena |
3 a |
5.39 |
|
3. |
Milewski Artur |
1 b |
5.38 |
4. |
Szponar Oliwia |
3 a |
5.33 |
5. |
Grzyb Oliwia |
1 b |
5.31 |
6. |
Gorczyca Kajetan |
2 a |
5.25 |
7. |
Zawadzka Daria |
3 a |
5.11 |
8. |
Baranowska Katarzyna |
2 b |
5.08 |
Celińska – Mysław Karolina |
2 b |
5.08 |
|
Księżopolska Kamila |
2 a |
5.08 |
|
9. |
Michalik Dobrosława |
1 a |
5.07 |
10. |
Jabłońska Weronika |
1 b |
5.06 |
11. |
Szczepaniuk Monika |
3 a |
5.00 |
Okoła Piotr |
1 a |
5.00 |
|
12. |
Paderewska Patrycja |
1 b |
4.94 |
13. |
Kąca Maciej |
2 a |
4.92 |
14. |
Olczak Mikołaj |
1 b |
4.88 |
15. |
Wrzesień Wiktoria |
1 b |
4.85 |
16. |
Bziuk Łukasz |
2 b |
4.83 |
17. |
Król Hubert |
1 b |
4.81 |
18. |
Krasnodębska Gabriela |
3 a |
4.78 |
Paszkowski Piotr |
3 a |
4.78 |
|
19. |
Kąkolewski Mateusz |
1 a |
4.75 |
Piotrowicz Weronika |
2 b |
4.75 |
|
Przybysz Bartłomiej |
1 b |
4.75 |
|
Tkacz Tomasz |
1 b |
4.75 |
|
20. |
Dróżdż Julia |
1 a |
4.69 |
21. |
Dróżdż Mateusz |
1 a |
4.63 |
22. |
Dąbrowski Marcel |
2 b |
4.58 |
Kułak Damian |
2 b |
4.58 |
|
Siwak Julia |
2 a |
4.58 |
|
23. |
Wróblewska Kinga |
1 a |
4.56 |
Wróblewski Mateusz |
1 a |
4.56 |
|
24. |
Müller Mateusz |
2 a |
4.50 |
Tkaczyk Matylda |
2 a |
4.50 |
Średnia według klas |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
1 b |
4.52 |
2. |
3 a |
4.42 |
3. |
1 a |
4.21 |
4. |
2 b |
3.92 |
5. |
2 a |
3.91 |
Uczniowie z frekwencją 100%
- Baranowska Katarzyna (2 b)
- Jagliński Adam (1 a)
- Laskowski Dorian (1 b)
- Pham Oliwia (2 b)
Liceum |
|||
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Dawid Maciej |
2 a |
5.50 |
2. |
Przyborowska Martyna |
1 a |
5.47 |
3. |
Rogala Karol |
1 a |
5.35 |
4. |
Kosno Julia |
1 a |
5.29 |
5. |
Mazek Natalia |
1 a |
5.24 |
6. |
Cierniak Katarzyna |
1 a |
5.18 |
7. |
Sokołowska Kinga |
2 a |
5.13 |
8. |
Szajkowska Agata |
2 a |
5.10 |
9. |
Bielicka Wiktoria |
1 a |
5.00 |
10. |
Kałuska Julia |
1 a |
4.94 |
11. |
Majewska Zofia |
1 a |
4.82 |
Wańko Kamil |
1 a |
4.82 |
|
12. |
Bielicka Weronika |
1 a |
4.76 |
Litawa Justyna |
1 a |
4.76 |
|
Muszyński Maciej |
1 a |
4.76 |
|
13. |
Rybińska Weronika |
2 a |
4.75 |
14. |
Paska Agnieszka |
2 a |
4.67 |
15. |
Soszyńska Natalia |
1 a |
4.65 |
16. |
Kowalczyk Mateusz |
2 a |
4.60 |
Szuba Wojciech |
2 a |
4.60 |
|
17. |
Gołębiowska Oliwia |
1 a |
4.53 |
18. |
Dobrowolska Julia |
2 a |
4.50 |
Średnia według klas |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
1 a |
4.52 |
2. |
2 a |
4.17 |
Uczniowie z frekwencją 100%
- Rogala Karol (1 a) |
- Wysokińska Alicja (2 a) |
|