Aktualności | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

20 lt.

Zaproszenie na premierę

D. Gajc-Piątkowska

Członkowie grupy teatralnej z kl. I SLO serdecznie zapraszają wszystkich miłośników teatru na premierę autorskiej sztuki pt. "Dzień z życia Brajana", która odbędzie się w czwartek 22 lutego 2018 r. o godz. 15.40 w sali tanecznej. Wstęp wolny.

Czytaj dalej
19 lt.

Finał akcji "Zbieraj z klasą"

Zbliża się termin finalnej zbiórki elektrośmieci w ramach projektu "Zbieraj z klasą"realizowanego przez klasę 2a gimnazjum.
Termin:
piątek 23.02.2018r. od 13:00 do17:00
sobota 24.02.2018r. od 9:00 do 13:00.

Czytaj dalej
13 lt.

"W pustyni i w sieci" - spektakl wart obejrzenia?

Tomasz Szewczak, kl. 7A

We wtorek 6 lutego około godziny 11:10 uczniowie klas siódmych i gimnazjalnych udali się do Mińskiej Szkoły Artystycznej, aby obejrzeć przedstawienie pt. " W pustyni i w sieci", wystawione przez wrocławski teatr "In-Art".

Czytaj dalej
11 lt.

Bądźmy razem, choć mijają lata - spotkanie absolwentów SLO

Karol Rogala

Wyjątkowa uroczystość wspominająca założyciela salezjanów - św. Jana Bosko - stanowi dzień jedności naszej wspólnoty szkolnej. Szkoła to przede wszystkim ludzie: uczniowie, nauczyciele, rodzice… oraz historia. Na dzieje składają się zabytkowe mury, kroniki - dowody ludzkiej obecności i pracy. Przez dwadzieścia cztery lata działalności Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim, kolejne pokolenia budowały atmosferę i markę tego niesamowitego miejsca. Mowa tu o absolwentach, którzy 4 lutego dopełnili dzień wspólnoty spotkaniem po latach.

Czytaj dalej