Kadra | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Nauczyciele i pracownicy szkoły

dyrekcja

ks. mgr Ryszard Woźniak - Dyrektor, Religia
ks. mgr Marek Widzyk - Wicedyrektor, Religia
mgr Renata Bakuła - Wicedyrektor, Wiedza o kulturze

pedagodzy

mgr Agata Goźlińska - psycholog szkolny, Zajęcia z psychologiem
mgr Grażyna Zajdel-Padzik - pedagog, Zajęcia z pedagogiem

nauczyciele

mgr Katarzyna Aleksiejuk - Edukacja wczesnoszkolna, Plastyka, Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Teresa Baranowska - Chemia, Chemia (fakultet), Przyroda, Zajęcia Artystyczne
mgr inż. Mirosław Bareja - Informatyka, Zajęcia komputerowe, Zajęcia techniczne, robotyka, Kółko informatyczne
mgr inż. Piotr Bartosiak - Zajęcia techniczne, Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne, sekcja basen, sekcja samoobrona
mgr Małgorzata Bochyńska - Język polski
mgr Monika Brzost - Matematyka
mgr Marek Czyżowski - Wychowanie fizyczne, sekcja piłka nożna, sekcja piłka ręczna, sekcja basen
mgr Justyna Dziugieł - Edukacja wczesnoszkolna
mgr Diana Gajc-Piątkowska - Język polski
mgr Dorota Gałązka - Język angielski
mgr Robert Gałązka - Geografia
mgr Danuta Graboś - Edukacja wczesnoszkolna, zespół ludowy
mgr Anna Grzelak-Łoboda - Edukacja wczesnoszkolna
mgr Karolina Jackiewicz - Język niemiecki, Język niemiecki (fakultet)
mgr Karolina Kaczyńska - Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska - Wychowanie fizyczne, Wychowanie fiz. (taniec), Gimnastyka korekcyjna, SKS taniec, sekcja basen, sekcja zumba
mgr Janina Kożuchowska - Matematyka, Matematyka (fakultet)
mgr Teresa Królak - Fizyka (fakultet), Fizyka
mgr Edyta Kuć - Edukacja wczesnoszkolna, Szachy, rytmika, kółko umuzykalniające
mgr Aneta Lisowska - Świetlica
mgr Jakub Maguza - Muzyka
mgr Jolanta Miąsek - Biologia, Biologia (fakultet), Wychowanie do życia w rodzinie, Kółko biologiczne, Przyroda
mgr Joanna Muller - Język niemiecki
Simon Peck - Język angielski
mgr Anna Piętka - Świetlica
mgr Marlena Rozbicka - Język niemiecki
mgr Iwona Sabak - Matematyka, Kółko matematyczne
mgr Sylwia Sałuda - Język angielski
mgr Irena Santorek - Język angielski
mgr Ewa Sekular - Podstawy przedsiębiorczości
mgr Monika Senktas - Język angielski
mgr Magdalena Słomczyńska - Wiedza o społeczeństwie
mgr Anna Sumińska - Historia i społeczeństwo, Świetlica
mgr Małgorzata Szczęsna - Język polski, Język polski (fakultet)
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko - Język niemiecki
mgr Katarzyna Wasil - Przyroda
mgr Beata Wąsowska - Historia (fakultet)
mgr Jadwiga Wiktorowicz - Język angielski
mgr Magdalena Wróblewska - Edukacja wczesnoszkolna
mgr Zofia Zadrożna - Język polski
mgr Elżbieta Zagórska - Wychowanie fizyczne
mgr Magdalena Zawadka - Edukacja wczesnoszkolna

inni pracownicy

sekretariat

inni pracownicy dydaktyczni

mgr Małgorzata Chrobot - Bibliotekarz, Kółko czytelnicze, zajęcia biblioteczne
Janusz Szymański - Kółko szachowe, Szachy