Zastępstwa - Szkoła podstawowa | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
Środa, 18 października 2017 r.
Lekcja Klasa Przedmiot w planie Nauczyciel nieobecny Przedmiot - zastępstwo Nauczyciel zastępujący Uwagi
1.
7.55 - 8.40
III AG Biologia mgr Jolanta Miąsek Język polski mgr Diana Gajc-Piątkowska
1.
7.55 - 8.40
VII A SP Fizyka mgr Piotr Sałata WoK (fakultet)
2.
8.55 - 9.40
III AG Fizyka mgr Piotr Sałata Język polski mgr Diana Gajc-Piątkowska
2.
8.55 - 9.40
I B SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Edukacja wczesnoszkolna mgr Danuta Graboś
2.
8.55 - 9.40
IV A SP Godzina wychowawcza mgr Jolanta Miąsek Język polski mgr Agnieszka Kozyra-Podkańska
2.
8.55 - 9.40
III B SP Wychowanie fizyczne mgr Magdalena Wróblewska Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Piętka
3.
9.50 - 10.35
VII A SP Religia ks. mgr Sławomir Łubian Informatyka mgr inż. Mirosław Bareja
3.
9.50 - 10.35
0 A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Grzelak-Łoboda
3.
9.50 - 10.35
III B SP Edukacja wczesnoszkolna mgr Magdalena Wróblewska Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Piętka
4.
10.45 - 11.30
0 B SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Edukacja wczesnoszkolna mgr Justyna Dziugieł
4.
10.45 - 11.30
III B SP Edukacja wczesnoszkolna mgr Magdalena Wróblewska Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Piętka
5.
11.50 - 12.35
III B SP Edukacja wczesnoszkolna mgr Magdalena Wróblewska Edukacja wczesnoszkolna mgr Anna Piętka
5.
11.50 - 12.35
VII A SP Biologia mgr Jolanta Miąsek Język polski mgr Małgorzata Bochyńska
5.
11.50 - 12.35
V B SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Język niemiecki mgr Karolina Jackiewicz
5.
11.50 - 12.35
VII B SP Religia ks. mgr Sławomir Łubian Geografia mgr Robert Gałązka
6.
12.55 - 13.40
III B SP Kółko Plastyczne mgr Magdalena Wróblewska zwolnieni
6.
12.55 - 13.40
I A SP Kółko Plastyczne mgr Magdalena Wróblewska zwolnieni
6.
12.55 - 13.40
I B SP Kółko Plastyczne mgr Magdalena Wróblewska Wiedza o społeczeństwie (M)
6.
12.55 - 13.40
VI SP Religia ks. mgr Sławomir Łubian Język polski mgr Małgorzata Bochyńska
6.
12.55 - 13.40
V A SP Religia ks. mgr Grzegorz Borysiak Zajęcia techniczne mgr inż. Piotr Bartosiak