Debata w SLO

D. G.-P.

W środę 9 października 2019 r. miała miejsce debata samorządowa SLO, w której wzięli udział kandydaci na stanowisko przewodniczącego SU liceum.

O sprawowanie funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Liceum ubiegają się: Aleksandra Tylkowska i Piotr Kozłowski z kl. IA, Oskar Bieniek i Mateusz Dróżdż z kl. II. W trakcie debaty kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze i zderzyli proponowane wizje współpracy na rzecz szkoły. Zgromadzeni na sali uczniowie liceum mieli okazję wysłuchać odpowiedzi na najbardziej nurtujące społeczność szkolną pytania i poznać projekty aktywizacji środowiska uczniowskiego na najbliższy rok. Debata zorganizowana przez aktualnie urzędujący Samorząd Uczniowski SLO z Michałem Pustołą na czele, spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Oprócz przygotowanych przez organizatorów pytań pojawiły się także liczne pytania od publiczności.
Głosowanie na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odbędzie się we wtorek 15 października 2019 r. na dwóch długich przerwach w specjalnie przygotowanym lokalu wyborczym SLO.

akcje, inicjatywy i pomysły, samorząd uczniowski, Szkoła licealna