Szkoła gimnazjalna | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim

Szkoła gimnazjalna

16 mrz.

Powiatowy Konkurs Matematyczno - Artystyczny rozstrzygnięty !

W dniu liczby π=3,14159265358979323846…Dobrosława Michalik - uczennica klasy III AG zajęła II miejsce a Amelia Rozwadowska - uczennica klasy I SLO otrzymała wyróżnienie W POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNO – ARTYSTYCZNYM POD PATRONATEM STAROSTY MIŃSKIEGO "Qbek pełen matmy". Osiągnięcie uczennic jest bardzo wysokie, ponieważ komisja oceniła 170 prac.

Czytaj dalej
16 mrz.

Z cyklu "Spotkania z absolwentami" - 8B

uczennica z 8B

W środę 13 marca po rekolekcjach nasza klasa uczestniczyła w spotkaniu z Absolwentką SLO - Aleksandrą Tomaszewską. W wyjątkowo miłej atmosferze klubu "Czempion", przy herbatce i ciasteczkach, mieliśmy szansę porozmawiać z osobą, która ukończyła naszą szkołę i mogła przekazać nam wiele cennych rad i wskazówek - w końcu czekają nas decyzje, które nasza starsza koleżanka już podjęła.

Czytaj dalej
14 mrz.

Trylogia część pierwsza, czyli wyjazd do Niemiec

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wyjeździe naszych uczniów do Niemiec w ramach projektu wymiany Erasmus, to zapraszamy do zapoznania się z artykułem napisanym przez uczestnika wyjazdu - Mateusza Źrodowskiego z klasy ILO.
To pierwsza część relacji, wkrótce pojawią się następne:)

Czytaj dalej
13 mrz.

„Młodzież zapobiega pożarom”.

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim 12 marca 2019 roku odbyły się eliminacje powiatowe do 42. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Nasze liceum reprezentowała Katarzyna Baranowska, gimnazjum i klasy starsze PSSP Kinga Matak a klasy młodsze szkoły podstawowej Paulina Wieczorek.

Czytaj dalej