Podsumowanie wyników nauczania uczniów szkoły podstawowej oraz liceum - I półrocze roku szkolnego 2018/2019
Przedstawiamy najlepszych uczniów Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio oraz Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Augusta Czartoryskiego. Serdecznie gratulujemy!
Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio rok szkolny 2018/2019 – I semestr Frekwencja 100 % |
Klasa 1 b |
|
Klasa 2 b |
|
Klasa 3 a |
|
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Jaremko Maria |
5 a |
5.77 |
Ratyński Jakub |
6 b |
5.77 |
|
2. |
Bareja Jakub |
5 a |
5.69 |
Łućko Karolina |
8 a |
5.69 |
|
3. |
Zgódka Stefan |
6 a |
5.58 |
4. |
Niemyjska Gabriela |
6 b |
5.54 |
5. |
Wolan Wiktoria |
6 a |
5.50 |
6. |
Zawadka Hanna |
8 b |
5.47 |
7. |
Rot Gabriela |
5 a |
5.46 |
Sobociński Wiktor |
4 b |
5.46 |
|
8. |
Jaworska Marta |
4 b |
5.38 |
9. |
Flis Błażej |
8 a |
5.36 |
Ostrowski Łukasz |
5 b |
5.36 |
|
Paluch Igor |
7 a |
5.36 |
|
10. |
Kamińska Maja |
4 a |
5.31 |
Poziemska Aleksandra |
4 b |
5.31 |
|
11. |
Poreda Alicja |
5 b |
5.29 |
Sztuk Kamil |
7 a |
5.29 |
|
12. |
Kuchta Mateusz |
6 a |
5.25 |
13. |
Kaczorowska Katarzyna |
5 a |
5.23 |
Krusiewicz Wiktoria |
4 b |
5.23 |
|
Skrabalak Amelia |
5 a |
5.23 |
|
14. |
Kąca Michalina |
5 b |
5.21 |
15. |
Tylkowska Aleksandra |
8 b |
5.20 |
16. |
Antosiewicz Barbara |
6 a |
5.17 |
17. |
Jackiewicz Amelia |
5 a |
5.15 |
Krusiewicz Weronika |
6 b |
5.15 |
|
Smater Piotr |
4 a |
5.15 |
|
Wójcicki Marek |
5 a |
5.15 |
|
Zawadzka Michalina |
4 a |
5.15 |
|
18. |
Abramowska Gabriela |
8 a |
5.14 |
Adamiec Justyna |
5 b |
5.14 |
|
Jakubiak Alex |
5 b |
5.14 |
|
Tkaczyk Aleksandra |
7 a |
5.14 |
|
Wojciechowski Jan |
7 a |
5.14 |
|
19. |
Gardyza Krzysztof |
5 a |
5.08 |
Gwizdała Marcelina |
4 b |
5.08 |
|
Jaworski Szymon |
5 a |
5.08 |
|
|
Martyna Król |
4 a |
5.08 |
Wiącek Aleksandra |
5 a |
5.08 |
|
20. |
Kamińska Olga |
8 b |
5.07 |
Krzemińska Aleksandra |
7 a |
5.07 |
|
Lulko Nikola |
5 b |
5.07 |
|
Sobol Olga |
8 a |
5.07 |
|
21. |
Bilska Gabriela |
8 b |
5.00 |
Dworecka Maria |
5 a |
5.00 |
|
Fit Barbara |
7 a |
5.00 |
|
Garwoła Tobiasz |
4 b |
5.00 |
|
Jackiewicz Jan |
4 a |
5.00 |
|
Komorowski Szymon |
7 a |
5.00 |
|
Kot Amelia |
6 a |
5.00 |
|
Łagowska Lena |
7 a |
5.00 |
|
Nowak Patryk |
6 b |
5.00 |
|
Olszak Jan |
4 b |
5.00 |
|
Rogala Piotr |
4 b |
5.00 |
|
Sieradzka Małgorzata |
6 b |
5.00 |
|
22. |
Danielak Bogna |
5 b |
4.93 |
Dworzyńska Urszula |
8 b |
4.93 |
|
Kowalska Martyna |
5 b |
4.93 |
|
Rek Mateusz |
5 b |
4.93 |
|
23. |
Rozbicki Kamil |
6 a |
4.92 |
Szczepankowska Nina |
4 b |
4.92 |
|
Wilczyńska Anna |
8 a |
4.92 |
|
24. |
Kielak Klaudia |
8 b |
4.87 |
25. |
Baranowski Marek |
7 a |
4.86 |
Kielak Aleksander |
5 b |
4.86 |
|
Murawska Alicja |
7 a |
4.86 |
|
Pawlukowski Wojciech |
7 a |
4.86 |
|
Szewczak Tomasz |
8 a |
4.86 |
|
26. |
Łagowska Sonia |
4 a |
4.85 |
Rozwadowska Gabriela |
6 b |
4.85 |
|
27. |
Płochocka Zofia |
6 a |
4.83 |
Ulecka Malwina |
6 a |
4.83 |
|
28. |
Bodo Hanna |
7 a |
4.79 |
Domański Błażej |
7 a |
4.79 |
|
Górska Wiktoria |
8 a |
4.79 |
|
Kielak Oliwier |
5 b |
4.79 |
|
Kowalczyk Gabriela |
7 a |
4.79 |
|
29. |
Bziuk Sebastian |
5 a |
4.77 |
Grabowski Antoni |
5 a |
4.77 |
|
Jurek Paweł |
4 b |
4.77 |
|
Kubicka Karolina |
4 b |
4.77 |
|
Łopacki Filip |
4 b |
4.77 |
|
Popis Karolina |
5 a |
4.77 |
|
30. |
Jackiewicz Oliwia |
6 a |
4.75 |
31. |
Sankowski Filip |
8 b |
4.73 |
Sawicka Łucja |
8 b |
4.73 |
|
32. |
Osytek Bartosz |
8 a |
4.71 |
Rutkowski Jakub |
8 a |
4.71 |
|
Szcześnik Maja |
8 a |
4.71 |
|
Wańko Klaudia |
5 b |
4.71 |
|
33. |
Ekner Maria |
4 a |
4.69 |
Kępka Szymon |
4 a |
4.69 |
|
Mistewicz Zuzanna |
6 b |
4.69 |
|
Ryguła Urszula |
5 a |
4.69 |
|
Sieradzki Szymon |
5 a |
4.69 |
|
Sobotka Julia |
6 b |
4.69 |
|
Zadrożna Aleksandra |
4 b |
4.69 |
|
Zagórski Franciszek |
4 b |
4.69 |
|
34. |
Podstawka Wiktoria |
8 b |
4.67 |
35. |
Lisowska Weronika |
8 a |
4.64 |
Mikucewicz Maja |
7 a |
4.64 |
|
Turek Weronika |
7 a |
4.64 |
|
Wańko Bartosz |
5 b |
4.64 |
|
Wiącek Wiktoria |
8 a |
4.64 |
|
36. |
Kwiatkowski Piotr |
4 b |
4.62 |
Lipka Maria |
6 b |
4.62 |
|
Ryguła Teresa |
4 b |
4.62 |
|
37. |
Kubicki Michał |
8 b |
4.60 |
38. |
Mikiel Mikołaj |
7 a |
4.57 |
Widelska Antonina |
7 a |
4.57 |
|
39. |
Jacak Amelia |
4 b |
4.54 |
Majchrzyk Antonina |
5 a |
4.54 |
|
40. |
Grzesiak Konstanty |
8 a |
4.50 |
Kozłowski Piotr |
8 a |
4.50 |
|
Piszczek Emilian |
8 a |
4.50 |
|
Terpiński Jakub |
7 a |
4.50 |
Średnia klasy |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
5 a |
4.73 |
2. |
6 a |
4.67 |
3. |
4 b |
4.65 |
4. |
5 b |
4.60 |
5. |
7 a |
4.56 |
6. |
4 a |
4.51 |
7. |
8 a |
4.37 |
8. |
8 b |
4.31 |
9. |
6 b |
4.30 |
Uczniowie z frekwencją 100%
Adamiec Justyna (5 b)
Baranowski Marek (7 a)
Golcew Aleksander (4 a)
Jacak Amelia (4 b)
Jakubiak Alex (5 b)
Jaremko Maria (5 a)
Jaworska Marta (4 b)
Jaworski Szymon (5 a)
Kaczorowska Katarzyna (5 a)
Kępka Szymon (4 a)
Komorzycka Daria (5 b)
Kozłowski Piotr (8 a)
Krusiewicz Weronika (6 b)
Krusiewicz Wiktoria (4 b)
Łagowska Lena (7 a)
Łagowska Sonia (4 a)
Niemyjska Gabriela (6 b)
Olszak Jan (4 b)
Ostrowski Łukasz (5 b)
Poziemska Aleksandra (4 b)
Rogala Piotr (4 b)
Rot Gabriela (5 a)
Ruta Tymoteusz (4 b)
Ryguła Teresa (4 b)
Sankowski Filip (8 b)
Sawicka Łucja (8 b)
Sekular Michał (5 a)
Trąbińska Natalia (8 b)
Wańko Klaudia (5 b)
Wojciechowski Jan (7 a)
Żelazowska Kinga (6 b)
Żelazowski Marcin (4 a)
Normal
0
21
false
false
false
PL
X-NONE
X-NONE
Gimnazjum |
|||
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Milewski Artur |
3 b |
5.00 |
2. |
Olczak Mikołaj |
3 b |
4.83 |
3. |
Grzyb Oliwia |
3 b |
4.75 |
4. |
Tkacz Tomasz |
3 b |
4.67 |
5. |
Paderewska Patrycja |
3 b |
4.58 |
6. |
Okoła Piotr |
3 a |
4.54 |
Średnia według klas |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
3 b |
3.87 |
2. |
3 a |
3.83 |
Uczniowie z frekwencją 100%
- Dróżdż Mateusz (3 a)
- Foltyn Edward (3 b)
- Grzyb Oliwia (3 b)
- Laskowski Dorian (3 b)
- Milewski Artur (3 b)
Liceum |
|||
Najlepsi uczniowie |
|||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Pustoła Michał |
2 a |
5.38 |
2. |
Baranowska Katarzyna |
1 a |
5.35 |
3. |
Rogala Karol |
3 a |
5.33 |
4. |
Nogańska Magdalena |
2 a |
5.25 |
Kosno Julia |
3 a |
5.25 |
|
5. |
Księżopolska Kamila |
1 a |
5.24 |
6. |
Przyborowska Martyna |
3a |
5.22 |
7. |
Piotrowicz Weronika |
1 a |
5.12 |
8. |
Gańko Karolina |
1 a |
4.94 |
9. |
Kulas Anna |
2 a |
4.88 |
10. |
Cierniak Katarzyna |
3 a |
4.75 |
11. 12. |
Smoliński Rafał Muszyński Maciej |
1 a 3a |
4.74 4.67 |
13. |
Lucka Karolina |
1 a |
4.65 |
14. |
Krukowska Joanna |
2 a |
4.63 |
Szczepaniuk Monika |
2 a |
4.63 |
|
15. |
Chylińska Karolina |
2 a |
4,57 |
Kurpisz Emilia |
2 a |
4.57 |
|
Marks Wiktoria |
2 a |
4.57 |
|
16. |
Juszczak Łucja |
2 a |
4.56 |
Płoska Sonia |
2 a |
4.56 |
|
17. |
Celińska – Mysław Karolina |
1 a |
4.53 |
18. |
Gójska Gabriela |
2 a |
4.50 |
Jackowicz Milena |
2 a |
4.50 |
|
Stanisław Ryguła |
2 a |
4.50 |
|
Sosnowska Klara |
2 a |
4.50 |
|
Zagórski Mateusz Kwiatkowski Jakub |
2 a 3a |
4.50 4.50 |
Średnia według klas |
||
Lp. |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
2 a |
4.35 |
2. |
1 a |
4.27 |
3. |
3 a |
4.07 |
Uczniowie z frekwencją 100%
- Baranowska Katarzyna (1 a) |
- Augustyniak Dominik (2 a) |