Budul na 7....

Wolf

W meczu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego Szkolnej Ligi Koszykówki, nasz zespół zmierzył się z ekipą Budowlanki.

Po dwóch porażkach z rzędu przystąpiliśmy do tego meczu bardzo zmobilizowani.

Sportową złość, którą nosiliśmy po ostatnich niepowodzeniach, chcieliśmy powetować sobie, właśnie w tym meczu.

Już pierwsza kwarta pokazała, że stać nas na dobrą grę. Po 8 minutach prowadziliśmy już 16:0. Przewagę stale powiększaliśmy.

Zwycięstwo ani na moment nie było zagrożone. Spotkanie zakończyło się wynikiem 43:7 dla SALOSU.

To już koniec sezonu zasadniczego w lidze. Zajęliśmy czwarte miejsce, ale to nie oznacza, że o nic już nie gramy.

W czwartek 13 marca rozegramy mecz I fazy play off (w fazie play off grają cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego). Naszym rywalem będzie LO Piękna.
Stawka tego spotkania to awans do II fazy play off, czyli do finału.

LO Salezjańskie - Budowlanka 43-7