Dziękujemy za Wolontariat!

Katarzyna Aleksiejuk

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom", tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość, jest Boże Narodzenie. Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie.”
Matka Teresa z Kalkuty

Kochani Wolontariusze!
Pragnę Wam wszystkim podziękować za cały rok bezinteresownej pracy. To wielka przyjemność widzieć Was tylu w Szkolnym Kole Caritas i Wolontariacie. Razem z Wami pomagają Wasze Rodziny, którym także z całego serca dziękuję.
Jan Paweł II powiedział:„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Taką wielkość człowieczeństwa realizujmy dalej!!! Niech trwa Boże Narodzenie!!!!

Szkolne Koło Caritas, Szkoła gimnazjalna, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa