Piłkarskie spotkanie przeszłości (absolwenci) z teraźniejszością (uczniowie)

Artur Usarek

14 listopada 2009 roku w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym i Gimnazjum odbyła się kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SLOiG.

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Obecni uczniowie SLOiG mieli bardzo wielką ochotę na wywalczenie pierwszego miejsca, jednakże plany zepsuła im drużyna Mazowieckich Mostów (absolwenci), która obroniła tytuł sprzed roku. Drugie miejsce zajęła drużyna Wyborowi Strzelcy (absolwenci), a na ostatnim miejscu podium stanęła ekipa z I LO.
Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Haber, który wpakował piłkę do siatki aż 17 razy. Bramkarzem turnieju ogłoszono Karola Branickiego.
Nagrody, którymi mogli cieszyć się zwycięzcy, sponsorowała firma Mazowieckie Mosty