III A LO | Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim
25-lecie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

III A LO

Zastępstwa

Plan lekcji (III A LO)

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.55 - 8.40
Historia (p)
mgr Michał Maguza
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
2.
8.55 - 9.40
Historia (p)
mgr Michał Maguza
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Monika Senktas
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Język angielski
mgr Monika Senktas
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
3.
9.50 - 10.35
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język angielski
mgr Barbara Reda
Informatyka
mgr inż. Mirosław Bareja
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
Godzina wychowawcza
mgr Barbara Reda
4.
10.45 - 11.30
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Chemia (p)
mgr Teresa Baranowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
5.
11.50 - 12.35
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Fizyka (p)
mgr Małgorzata Matzanke
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Katarzyna Aleksiejuk
6.
12.55 - 13.40
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
Podstawy przedsiębiorczości
mgr Ewa Sekular
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
7.
13.45 - 14.30
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Język angielski
mgr Barbara Reda
Język angielski
mgr Monika Senktas
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
8.
14.35 - 15.20
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Biologia (p)
mgr Jolanta Miąsek
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Geografia
mgr Robert Gałązka